Türkiye’nin en yeni/genç seramik sağlık gereçleri üreticisi olan Ceramo Seramik gücünü 30 yılı aşan sektörel tecrübe ve bilgi birikiminden almaktadır.

Modern tesisimiz, ileri teknolojik alt yapımız, uzman ve dinamik kadromuz, sürekli ve düzenli olarak gelişen Ar-Ge yatırımlarımız ile dünyanın en köklü üreticilerinden tedarik ettiğimiz hammaddeleri kullanarak tasarım ve ergonomi odaklı, yüksek kalite vitrifiye (lavabo, klozet, bide, helataşı) ürünlerini siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile buluşturmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Kurumsal kalite odaklı üretim felsefemiz, tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinin merkezine koyduğumuz müşteri önerisi ve beğenisi anlayışımız ve deneyimli kadromuzla dünyanın her yerindeki tüm müşterilerimize koşulsuz ve kalıcı müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Ceramo Seramik olarak, dünyadaki tüm sektörel yenilikleri, sürekli olarak gelişen teknolojiyi, sektöre yön veren tasarım anlayışlarını yakından takip ederek, müşterilerimizden gelen öneri ve talepler ile birleştirip sektör liderleri arasında yerimizi almaya, sektörde örnek alınan ve trend belirleyen bir marka olma yolunda ilerlemeye odaklanmış durumdayız.

Bunun için gerekli olan tüm alt yapı ve tesis yatırımlarını düzenli olarak yaparak, Ar-Ge çalışmalarına fazlasıyla odaklanarak ve uzman kadromuzu daha da genişletip, geliştirerek tüm uluslararası hedeflerimize ulaşmanın kararlılığı ve heyacanı ile yol almaktayız.

Bu anlamda yerel ve uluslarası fuarlarda yerimizi alma, artarak devam eden bir ilgi kazanma, düzenli olarak referanslarımızı artırma, sonuç olarak global bir oyuncu olma yönündeki yolculuğumuzda sizleri de, Ceramo Seramik ailesinin bir üyesi yanımızda görmekten onur ve gurur duymaktayız.